NOWE TWARZE || Bartek Deryło w piosence “Deszcz”

NOWE TWARZE || Bartek Deryło w piosence "Deszcz"

Bartek Deryło, półfinalista X edycji programu The Voice Of Poland (2019) przygotowuje swoją debiutancką płytę. Jako przedsmak tego, co nadejdzie jesienią, artysta prezentuje piosenkę „Deszcz”.


Tekst – Bartek Deryło
Muzyka – Bartek Deryło, Hubert Radoszko, Tomasz Jędrzejewski, Szymon Justyński, Filip Laszuk, Piotr Świętoniowski


“Deszcz to utwór, w  którym starałem się zawrzeć emocje jakie towarzyszą człowiekowi na drodze, którą pokonuje aby osiągnąć cel. To przemyślenia, które zapewne wielu nie będą obce. Opowiada o trudnościach, które napotykamy. Zwątpienie i frustracja w tej piosence przenikają się z nadzieją i wiarą,  które z czasem przynoszą wskazówki. Wokaliza na koniec piosenki jest pozostawieniem wolności w dokończeniu tej historii. Każdy może napisać ostatni wers.” Bartek Deryło


Bartek Deryło – wokalista, autor tekstów, kompozytor, multiinstrumentalista. Jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia. Ukończył Szkołę Muzyczną im. J. Szajny-Lewandowskiej w klasie skrzypiec. Student Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej. Jego warsztat wokalny oraz umiejętności kompozytorskie, zostały docenione nie tylko przez słuchaczy, ale także przez wielu polskich Artystów będących niewątpliwie muzycznymi autorytetami w kraju i na świecie.

Podziel się swoją opinią ;)