MaRina w nowym singlu ze Smolastym

MaRina przedstawiła trzeci singiel i teledysk, promując nadchodzący album. Po Kabe i Young Igi, tym razem MaRina podjęła współpracę ze Smolastym.

,,Skandal (Odbijam)” to trzeci singiel i teledysk, którymi artystka promuje nadchodzący, trzeci album. MaRina z premedytacją przemyca na kobiecą scenę rapową wciąż kontrowersyjny w Polsce „mumble rap” charakteryzujący się celowo trudnym do zrozumienia w pierwszym odsłuchu tekście. 

Autorami utworu „Skandal (Odbijam)” są: MaRina, Smolasty, SquidBits, Gverilla, Jeremi Sikorski, Wojciech Olejarz oraz Mikołaj Trybulec. Za miks, mastering, koprodukcję odpowiada Marek Walaszek

Utwór „Skandal (Odbijam)” opowiada o odcięciu się artystki od toksycznych relacji z przeszłości. Zdarza się, że media plotkarskie usiłują ją uwikłać w clickbaitowe tytuły mające na celu promocję innych kosztem MaRiny. “Skandal (Odbijam)” jest jedynym komentarzem artystki w kwestii wybranych doniesień medialnych. Jak podkreśla w refrenie utworu, jej reakcja na takie działania jest jednoznaczna: “odbijam, nie chcę dram”.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/marinaofficial/

Podziel się swoją opinią ;)