Marta Bronowska & Kasina z premierą teledysku do singla „Puzzle”

W miniony czwartek, tj. 23 lipca 2020, światło dzienne ujrzał teledysk do singla „Puzzle”. Utwór ten to pierwszy letni projekt duetu Marta Bronowska & Kasina. Za wideo odpowiada Kacper Walczykowski, natomiast produkcją zajął się Sołtys.


Marta Bronowska jest młodą, niezwykle utalentowaną artystką, która muzyką zaczęła interesować się we wczesnym dzieciństwie. Jak sama mówi: już w przedszkolu kręciłam się po scenach, sprawiało mi to ogromną radość. Następnie przyszedł czas na chóry szkolne i liczne konkursy na różnych szczeblach. Obecnie Marta kończy studia na kierunku filologia angielska oraz należy do kilku zespołów, udziela się bowiem między innymi jako wokalistka kwartetu jazzowego Kris Quartet.


Swój niewątpliwy wkład w powstanie piosenki „Puzzle” miał również Maciej Kasiński, znany także pod pseudonimem Kasina. Z Maćkiem znam się w sumie od dziecka – opowiada Marta. – Zgadaliśmy się, że musimy coś razem stworzyć. Kiedyś do mnie zadzwonił i spytał, czy dogram się w refrenie do kawałka. I tak to się zaczęło. Spotkaliśmy się i tworzyliśmy, kombinowaliśmy, napisaliśmy wspólnie refren i postanowiliśmy to opublikować.


Poznajcie koniecznie audialno-wizualny efekt tej kolaboracji!zajrzyj po więcej:

Kris Quartet na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.