MAS intymnie w utworze „Bez powietrza”

MAS intymnie w utworze "Bez powietrza"

MAS, obracająca sią w estetyce pop-indie-rockowego grania, zdobywa coraz większą popularność i rozpoznawalność. Jej najnowszy singiel „Bez powietrza” to mocno osobisty i intymny utwór, któremu towarzyszy zjawiskowy teledysk.

Utwór opowiada o pierwszej poważnie zakończonej relacji, która od początku zatruwała przestrzeń, zatruwała powietrze. Często bywa, że miłość oślepia. Sprawia, że brak nam sił oraz odwagi na to, by w końcu zamknąć za sobą drzwi.

„Bez powietrza” to przede wszystkim miłość i ból po jej utracie, oczekiwanie oraz złudna nadzieje na powrót. Pierwsza samotna noc i kolejne wieczory, w których stoimy przy oknie, próbując wręcz przeniknąć myśli drugiej osoby. Zostajemy „Bez powietrza”. Na nowo pragniemy poczuć tlen, na nowo próbujemy odnaleźć siebie.


MAS ma 24 lata, mieszka w Krakowie. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Na co dzień jest swingującą perkusistką z litewskimi korzeniami. Pasję do muzyki zrodził w niej ojciec, który jest perkusistą.
Jako dziecko słuchała mnóstwo jazzu i ciężkiego rocka. Aktywnie bierze udział w kilku projektach muzycznych z pogranicza muzyki alternatywnej i jazzu. W wieku 19 lat rozpoczęła nagrywanie pierwszej Epki, którą nazwała MAS „The Girl”. W 2017 roku wydała drugą Epkę „Podróże”, którą stworzyła razem z producentem Michałem Ziomkiem. Obecnie pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem.

Podziel się swoją opinią ;)