Masscode Plener Festival 2018

Znamy datę drugiej edycji kieleckiego festiwalu MASSCODE! Od 15 do 17 czerwca 2018 na różnych scenach będziemy mogli usłyszeć największe gwiazdy polskiego rynku muzycznego! Na dzień dzisiejszy potwierdzono występy takich artystów, jak Daria Zawiałow, zespół KAMP!, Kult, Kortez, Jarecki, Ania Dąbrowska, Lao Che.


Daria to artystka, która debiutuje na polskiej scenie, ale za to jak! Piosenkarka próbowała swoich sił w programach Od przedszkola do Opola, Szansa na Sukces czy X Factor. W czerwcu 2016 roku ukazał się jej debiutancki singiel ”Malinowy Chruśniak”. Utworem tym Daria wyśpiewała sobie ”Opolską Karolinkę” wygrywając konkurs DEBIUTY w Opolu. W 2017 roku wokalistka i autorka tekstów wydała swój debiutancki album A kysz!, przy którym pracował jej przyjaciel Michał Kusz oraz muzycy znani z zespołu LemON, Piotrek Rubens Rubik i Tomasz Harry Waldowski. Daria w 2017 występowała na największych polskich festiwalach, między innymi Orange Warsaw FestivalMęskim Graniu i Open’erze.


Kortez, bardzo dobrze znany kieleckiej publiczności, wystąpi po raz drugi na scenie MASSCODE Festival. Artysta, którego koncerty wyprzedają się na długo przed terminem (czytaj więcej), a utwory podbijają największe rozgłośnie radiowe, w listopadzie 2017 roku wydał swój drugi krążek zatytułowany Mój dom, który pokrył się złotem.


Ania Dąbrowska, czyli wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów w jednej osobie. Laureatka najważniejszych nagród muzycznych, w tym dziewięciokrotnie Fryderyka. Wydała sześć albumów, z których aż pięć dotarło do szczytu polskiej listy sprzedaży OLiS (Oficjalna lista sprzedaży). Ania jesienią 2017 roku wydała płytę The best of zawierającą jej największe przeboje.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/events/165729724003632/

https://www.facebook.com/masscodefestival/

Bilety: http://biletyna.pl/event?q=masscode

 

Podziel się swoją opinią ;)