Świąteczne nowości od Aloha Entertainment i AlohaSklep.pl

Proceente i Metro z klipem do singla „Takie czasy”

Przygotowania do Świąt przebiegają w wytwórni bardzo intensywnie. Proceente i Metro nie tracą czasu i finalizują prace nad wspólną płytą. Najnowszy klip, „Takie czasy”, to obraz do drugiego singla zapowiadającego album „Kolej Podziemna”. Zrealizowany przez Dobrekino Studio teledysk nawiązuje do powieści Tadeusza Konwickiego „Mała Apokalipsa”. Premierę krążka „Kolej Podziemna” zaplanowano na pierwszy kwartał 2018 roku.


Gościnne występy podopiecznych Aloha Entertainment 

Polecane są również gościnne występy reprezentantów Aloha Entertainment . Okoliczny Element pojawił się na płycie Reno „50/50” w kawałku „Jeden dzień na raz”, natomiast Green aka Kryptonim Monolog aka Buntownik i Lojalista dograł się do płyty producenckiej OER-a. Dodajmy, że Green pracuje obecnie nad nowym solowym albumem.


Nowe bluzy od Aloha Entertainment

Na stronie AlohaSklep.pl pojawiły się nowe bluzy melanżowe od Aloha Entertainment, modele NIE MA EMOCJI oraz ASAMBLAŻ w różnych wariantach kolorystycznych. Bluzy uszyte są z lekkiego materiału typu jersey. Idealne na domówkę i do klubu.


Świąteczne boxy

Na stronie sklepu nabędziecie również świąteczne boxy. Teraz możecie stworzyć swoje zestawy w atrakcyjnej cenie. Pamiętajcie, żeby wskazać wybrane produkty wraz z rozmiarami w komentarzu do zamówienia.


Zajrzyj po więcej:

Aloha Entertainment na Facebooku

Podziel się swoją opinią ;)