Masterklasa #2: Krzysztof Zalewski jako zaprasza na zajęcia … z SOLO ACT

Masterklasa nie zwalnia tempa i prezentuje kolejnego gościa. W świat słowa wprowadziła widzów Katarzyna Nosowska. Teraz przez muzyczne i techniczne meandry powstawania piosenek poprowadzi Krzysztof Zalewski – kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista mający na swym koncie nagrania diamentowe, platynowe, jak i złote.

Co sprawia, że piosenka „działa”? Jak zgrać ze sobą bębny, bas i gitary? Jak kreować zwrotki, refreny? Co stoi za dobrą melodią? Krzysztof pokaże, jak powstawały utwory „Luka” czy „Kurier”, pozwalając doświadczyć z bliska procesu twórczego. Wszystko to w kursie ,,Zagraj to jeszcze raz sam. Jak popełnić solo act”.

Masterklasa to coś więcej niż tylko kursy wideo. Każda klasa jest jak wykład otwarty z gościem specjalnym: intymna na poziomie przekazywanej wiedzy oraz szczera, gdy chodzi o doświadczenie i życiową mądrość. Obydwa 5-odcinkowe spotkania online z wybitnymi artystami nie tylko ukazują ich pracę ,,od kuchni” oraz tajniki warsztatu, ale przede wszystkim pozwalają doświadczyć ich wrażliwości i osobowości.

Podziel się swoją opinią ;)