Masterklasa #1: Katarzyna Nosowska ,,Piosenka musi posiadać tekst – wprowadzenie w świat słowa”

Masterklasa to bliskie spotkania online z wybitnymi artystami, które nie tylko ukazują ich pracę ,,od kuchni” oraz tajniki warsztatu, ale przede wszystkim pozwalają doświadczyć ich wrażliwości i osobowości.

W październiku ukażą się dwie 5-odcinkowe Masterklasy będące czymś więcej niż tylko kursami wideo. Obie klasy są jak wykład otwarty z gościem specjalnym: intymne na poziomie przekazywanej wiedzy i szczere, gdy chodzi o doświadczenie i życiową mądrość.

Na początek Katarzyna Nosowska zaprasza do świata słowa przybliżając tajniki pisania tekstów. Jeśli chcecie się dowiedzieć co wspólnego ma tekst piosenki i mała, damska torebka – zapraszamy do klasy 27-krotnej laureatki nagrody muzycznej Fryderyk oraz autorki 2 bestsellerowych książek.

Katarzyna Nosowska – ,,Piosenka musi posiadać tekst – wprowadzenie w świat słowa”

Intencje autora. Powinności wobec odbiorcy. Odpowiedzialność za słowo i szacunek do niego. Perspektywa opowiadanych historii. Kategorie wagowe tekstów. Co najpierw – muzyka czy słowa? Systematyka, wena, brudnopis i wiele innych pojęć znajdziecie w tym godzinnym spotkaniu z mistrzynią słowa – Kasią Nosowską. Jeśli chcecie się dowiedzieć co wspólnego ma tekst piosenki i mała, damska torebka – zapraszamy do klasy.

Podziel się swoją opinią ;)