Męskie Granie 2021 na czele z Dawidem Podsiadło, Darią Zawaiałow oraz Vito Bambino

Poznaliśmy artystów, którzy staną na czele tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania. Dawid Podsiadło razem z Darią Zawiałow i Vito Bambino (Bitamina) wyruszą w trasę kultowego letniego wydarzenia. Cztery dwudniowe eventy w sierpniowe wieczory to nowa formuła dostosowana do obecnych obostrzeń sanitarnych. Poznajcie nowy singiel promujący trasę – “I Ciebie też, bardzo”.

Dawid już po raz czwarty wystąpi w składzie MGO, Daria brała udział również w zeszłorocznej edycji u boku Igora Walaszaka i Króla. Natomiast wokalista Bitaminy – Vito Bambino debiutuje w składzie Orkiestry. Cała trójka współpracowała przy tekście do “I Ciebie też, bardzo”, natomiast Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski odpowiadają za jego kompozycję.

Do piosenki nakręcono pierwszy na świecie teledysk w pełni zrealizowany z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo.

Na scenie Męskie Granie Orkiestra 2021 wystąpią: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji oraz Piotr Rubik.

Podziel się swoją opinią ;)