Męskie Granie Young – znamy zwycięzców!

Konkurs dla młodych muzyków organizowanym przy okazji dziesiątej rocznicy Męskiego Grania – Męskie Granie Young – dobiegł końca. Poznaliśmy siedmiu artystów, którzy wystąpią w ramach trasy na Scenie Ż.

Męskie Granie to nie tylko fantastyczne koncerty największych gwiazd polskiej muzyki, które odbywają się na Scenie Głównej, ale i młodych, obiecujących artystów dla których stworzone zostało osobne miejsce – Scena Ż. To właśnie na niej podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji Męskiego Grania wystąpi szczęśliwa siódemka muzyków, którzy zostali wyłonieni w wyniku głosowania, w którym w sumie oddano ponad sto tysięcy głosów, co udowadnia, jak dużym zaufaniem publiczności cieszy się projekt Męskie Granie. Tym sposobem poznaliśmy część line -up’u.

Laureaci Męskie Granie Young:

Żurkowski

Robert Cichy

Diuna

Nietrzask

Runforrest

Marta Zalewska

Bibobit

Dwa zespoły, które w głosowaniu publiczności zdobyły najwięcej głosów, czyli Robert Cichy i Żurkowski otrzymają teledyski w ramach projektu Papaya Young Directors (czytaj więcęj) dla utalentowanych młodych reżyserów. Dzięki kolaboracji młodych muzyków i filmowców mają szansę powstać wyjątkowe formy audio – wizualne.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcęj:

FB: https://www.facebook.com/MeskieGranie/

Instagram: https://www.instagram.com/meskie_granie/

www: https://meskiegranieyoung.pl/