Michał Król prezentuje nowy album – „AKU ELE”.

Dla niewtajemniczonych- Michał jest kompozytorem, producentem, a przede wszystkim wokalistą, który specjalizuje się w muzyce chrześcijańskiej we współczesnym wydaniu.

W 2013 roku Michał wydał swój debiutancki album “Twój Majestat”. Obecnie utwory Michała goszczą na antenach większości chrześcijańskich rozgłośni radiowych w Polsce, a jego teledyski emitowane są w telewizjach chrześcijańskich.

Jego drugi album, który ukazał się w lipcu 2016 roku, nosi tytuł “Bohater Nieba” i jest owocem prawie rocznej pracy muzyka nad nowymi brzmieniami, aranżacjami i tekstami.

Najświeższą propozycją muzyczną jest wydany w kwietniu bieżącego roku album AKU ELE, który jest formą odświeżenia znanych już piosenek wokalisty.

Płyta zawiera 12 utworów:

 1. Wielbimy Cię
 2. Jesteś Tu
 3. Bohater Nieba
 4. Jesteś Bogiem Cudów
 5. Przenikaj
 6. Idąc Po Wodzie
 7. Wzburzona Rzeka
 8. Twój Majestat
 9. Nie Zatrzymam Się
 10. Chcę Ci Służyć
 11. Ratuj Mnie
 12. Przemienieni, By Przemieniać

Płyta przechodzi z mocno syntezowanego, prawie dance’owego brzmienia do w pełni akustycznych spokojnych ballad. Do każdej piosenki, zostało stworzone lyric video, opublikowane na YouTube. Cały album jest również dostępny na Spotify i Tidal, a płytę w wersji fizycznej można nabyć w księgarniach internetowych m.in. pod linkami:

https://ccm.pl/0-p-977.html

http://www.coolshop.pl/product-pol-13551-AKU-ELE-CD.html

http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=49204

Promując swoją muzykę, Michał z zespołem przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, grając od kilkudziesięcioosobowych kameralnych koncertów przez występy dla wielotysięcznej widowni.

Prywatnie: wraz z żoną Melanią i synem Nikodemem od paru lat mieszkają na Kaszubach, gdzie Michał nagrywa swoje płyty w studiu Kingdom Audio, którego jest właścicielem.

Więcej informacji o Michale znajdziecie na Jego facebookowym fanpage’u

https://www.facebook.com/michalkrolofficial/

Podziel się swoją opinią ;)