Michał Wrzos zaprasza do “Stołu”

Michał Wrzos zaprasza do "Stołu"

Michał Wrzos to wyróżniony złotą płytą producent muzyczny, songwriter i wokalista. Już niedługo jego debiut wydawniczy “Iluzje”.

Na swoim koncie posiada produkcje dla takich artystów jak: Natalia Zastępa, Zagi, Patryk Szczepanik czy Reflektor – gościły one na największych playlistach w serwisach streamingowych. 

Po dobrze przyjętych singlach: “Broń” z udziałem Zagi (2017) oraz “Odpowiedzi” (2020), artysta powraca z przejmującym utworem “Stół”, którym zapowiada swój debiutancki album pt. “Iluzje”

Stół” to chwytliwy utwór, osadzony w gatunku alternatywnego popu. Usłyszysz w nim charakterystyczny beat perkusji (Robert Rasz perk. Gaba Kulka, Rykarda Parasol, Mela Koteluk, Leski) w towarzystwie bogatej linii synthów i vintage’owych gitar (Tomasz “Serek” Krawczyk oraz Krzysztof Łochowicz git. Mela Koteluk, Paweł Domagała) wykończony charakterystyczną i hipnotyzującą barwą głosu Michała Wrzosa.

Historia zawarta w tekście, to metafora problemów w związku, które symbolizuje wspólny posiłek przy pięknie zastawionym stole, na którym potrawy są do przesady przyprawione i właściwie niejadalne. Mimo to para karmi się nimi, udając że wszystko jest w porządku.

W teledysku do “Stołu” – główną rolę zagrał Paweł Domagała – co ciekawe, aktor i muzyk do tej pory udzielał się wyłącznie w teledyskach do piosenek własnego autorstwa, jednak postanowił zrobić wyjątek…

Premiera płyty pod skrzydłami wytwórni Popcorn Records zaplanowana jest na 1.09.2022. Preorder albumu zaś ruszył 7.01.2022 na stronie wydawnictwa www.popcornrecords.pl

Podziel się swoją opinią ;)