„Miłość 2.0″ od Carmell już dostępny

„Miłość 2.0" od Carmell już dostępny

Utwór „Miłość 2.0″ to piosenka świąteczna napisana z potrzeby Serca w pewien magiczny grudniowy wieczór.

Utwór skomponowany został przez samą artystkę we współpracy z Tomaszem Łabanowskim, który odpowiedzialny jest również za produkcję. Jest to ich pierwsza, ale bardzo udana współpraca.

„Miłość 2.0″ to klimatyczna ballada okraszona tylko dźwiękami gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Klimatyczne dźwięki wprowadzają słuchacza w świąteczny nastrój, niosąc jednocześnie ukojenie w szaleństwie świątecznych przygotowań. 

Tekst opowiada o Miłości, której wszyscy pragniemy i potrzebujemy. Miłości, którą również również sami możemy sobie dać!

Dla artystki święta to czas kiedy dużo łatwiej otwieramy nasze serca na Miłość, kiedy zdejmujemy pancerz misternie utkany przez poprzedzający rok i pozwalamy sobie czuć to czego wcześniej nie chcieliśmy lub nie mogliśmy czuć. To taki moment w roku kiedy w końcu możemy wyhamować, poczuć siebie, zwrócić się do wnętrza, a w nim posłuchać swojego Serca. A pole magnetyczna naszego serca może być nawet 5 000 razy silniejsze niż pole naszego mózgu! To tu możemy znaleźć odpowiedź na wszystkie nasze pytania. To tu może wydarzyć się wszystko.  

Carmell to wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Jej ogromnym atutem jest niepowtarzalna barwa głosu – eteryczna, słodka, ale nie ulotna. Jej występy na żywo na długo pozostają w pamięci widzów. Opowiada dźwiękami historie w najbardziej autentyczny sposób, pełen ciepła i uwagi docierając głęboko do serca słuchacza i przynosząc ukojenie. Swoje utwory artystka lubi nazywać pocztówkami z podróży inspirującymi słuchacza do wyruszenia w podróż po nieznanych rejonach własnej duszy.

Współpracowała m.in, z Adamem Sztabą, Markiem Kościkiewiczem i Grzechem Piotrowskim. Utwory napisane przez artystkę były wykorzystywane w reklamach, serialach telewizyjnych (Na Dobre i Na Złe, Prawo Agaty) i filmach. W 2017 roku wzięła udział w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji oczarowując widzów co przyniosło jej nagrodę publiczności oraz ostatecznie drugie miejsce.

W 2019 roku razem z Marcinem Kuczewskim wydała EP „Harmony” . Aktualnie komponuje utwory na swój pierwszy solowy album.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.