MŁODA MUZYKA PYTA – wywiady debiutanata z ekspertami branży muzycznej

To wyjątkowa inicjatywa wśród projektów odbywających się online w czasie kwarantanny. Tym razem na ekranie nie pojawią się koncerty, młody zespół Caville wraz z wytwórnią Kayax i My Name Is New przygotowali cykl wywiadów dla Artystów rozpoczynających przygodę z branżą muzyczną.

Epidemia pokrzyżowała plany nie tylko gwiazdom polskiej sceny muzycznej, ale i startującym zespołom. Dla wielu miał być to okres, kiedy zagrają pierwsze trasy koncertowe, festiwale i supporty. Czas, który spędzają w domu, najlepiej wykorzystać na zaplanowanie swojej ścieżki kariery i poszerzenie wiedzy. Niekiedy jednak debiutanci spotykają się z pytaniami, na które nie są w stanie sami sobie odpowiedzieć i właśnie w tych dylematach pomogą wywiady ze specjalistami.

W internecie można znaleźć wiele rozmów z przedstawicielami branży muzycznej, jednak „po drugiej stronie mikrofonu” zazwyczaj stoi reporter, który na pewne sprawy patrzy przez wieloletnie doświadczenie. A kto zada najlepsze pytanie o rozpoczęcie kariery, jak nie zespół który sam startuje? Zespół Caville również stawia pierwsze kroki w świecie muzyki, dzięki czemu podczas wywiadu zostaną poruszone tematy, które pomogą każdemu artyście rozpoczynającemu swoją ścieżkę kariery. Na pewno będzie to również ciekawa formuła na muzyczną edukację podczas #zostańwdomu.

This slideshow requires JavaScript.


Na dzień dzisiejszy zaplanowanych jest 8 streamingów, które poprowadzi Tom Drogokupiec (lider zespołu Caville), z fachowcami różnych dziedzin muzycznych. Całość będzie na żywo transmitowana na facebookowym profilach Caville, Kayax oraz My Name Is New.

Wytwórnia Kayax znana jest z projektów wspierających debiutantów. Ponad rok temu wystartował projekt My Name Is New, który pomaga młodym muzykom, a wsparcie tej inicjatywy to kolejny krok w edukacji początkujących Artystów, która jest bardzo ważna i potrzebna na polskim rynku muzycznym.


Wywiady:
14.04 Tomik Grewiński – General Director / Kayax – Wytwórnia a sukces
16.04 Michał „Fox” Król – Producent Muzyczny – ABC Producenta
18.04 Damian Sikorki – Dziennikarz Radiowy – Czwórka Polskie Radio – Jak dostać się na antenę
21.04 Karolina Czarnecka – RAP na Polskim rynku muzycznym
23.04 Marek Hojda – Dyrektor Music Export Poland – Kariera za granicą
25.04 Arek Kłusowski – Początki kariery
28.04 Dorota Harasimowicz – Event Manager / Live. – Praca z agencją eventową i festiwale
30.04 Artur Klimczak – Social Media Manager / Kayax – Social Media Ninja zespołu

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/events/815435448859979/