“MŁODOŚĆ” – drugi album Ralpha Kamińskiego już 22.11!

Dawno na rynku muzycznym nie było tak wyczekiwanego albumu jak jego! Wreszcie znamy datę premiery drugiej płyty Ralpha Kamińskiego zatytułowanej “MŁODOŚĆ”. Wydawnictwo dostępne będzie w sprzedaży od 22.11, dziś natomiast na stronie empik.com można już zamówić preorder.

Druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kamińskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty “M O R Z E”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą “MŁODOŚĆ” prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowy utwór “Kosmiczne Energie” oraz najnowszy, który zamyka tracklistę krążka “Wszystkiego najlepszego” – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym zapowiedział nową i ekscytującą podróż w swoim życiu.

Artysta częściowo zaprezentował materiał z nowego wydawnictwa przedpremierowo podczas min. koncertu w ramach Juwenaliów Krakowskich, Festiwalu Co Jest Grane 24 oraz katowickiego przystanku trasy Męskie Granie 2019.


Tracklista:
1. Zielony samochód
2. 2009
3. Autobusy
4. Kosmiczne Energie
5. Tygrys
6. Klub D
7. Tata
8. Młodość
9. Wszystkiego najlepszego

Preorder: https://www.empik.com/mlodosc-kaminski-ralph,p1235726255,muzyka-p

This slideshow requires JavaScript.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph/

Instagram: https://www.instagram.com/ralphkaminski/