„MŁODOŚĆ” – drugi album Ralpha Kaminskiego już dostępny

Zaledwie kilka dni po trzecich urodzinach debiutanckiego albumu Ralpha Kaminskiego „Morze” światło dziennie ujrzało nowe wydawnictwo artysty – „Młodość”, które ukazało się dwóch wersja – podstawowej (z białą okładką) oraz deluxe wzbogaconą o piosenkę promującą ostatnią trasę promującą pierwszą płytę „Pożegnanie z morzem” (z czarną okładką) dostępną tylko i wyłącznie w przedsprzedaży.

„Młodość” promują dwa single – „Kosmiczne energie” oraz „Wszystkiego najlepszego” do który sam wyreżyserował i do którego napisał scenariusz.

Od czasów swojego debiutu, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą „Młodość” prezentuje światu nie tylko nowe piosenki ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym zapowiedział nową i ekscytującą podróż w swoim życiu.


Już wkrótce będzie też możliwość, aby spotkać się z nim na żywo. Na 2 grudnia 2019 roku zostało zaplanowane spotkanie autorskie z artystą, które odbędzie się w salonie empik zlokalizowanym w łódzkiej Manufakturze. Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 18:00. Szczegóły dostępne są pod tym adresem: https://www.facebook.com/events/588435325243584/.

This slideshow requires JavaScript.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph/

Instagram: https://www.instagram.com/ralphkaminski/?hl=pl