Młody CZUUX i jego „Troja” [nowe twarze]

Czuux odkrywa kolejną kartę na swojej muzycznej drodze. W Internecie pojawił się oficjalny teledysk do piosenki „TROJA” i w niecałe 12h od premiery uplasował się jako NR #1 NA KARCIE NA CZASIE YouTube.


CZUUX czyli Piotr Czupryn, 17 latek z małego miasta w górach. Pasjonat muzyki od najmłodszych lat. Tworzy beaty, filmy a także uczy się w technikum. Problemów z nauką nie ma, dzięki czemu cały wolny czas dzieli między rozwijaniem pasji i pielęgnowaniem więzi rodzinnych. Z rozrywek wykraczających poza sekcję kreatywną preferuje koszykówkę oraz szachy.


Troja jest całkiem inna niż reszta moich utworów ponieważ zdążyłem uzbierać niemały bagaż doświadczeń, które sprawiły, że dojrzałem. Nad finalnym kształtem utworu pracowało wiele osób, którym dziękuję. Mieliśmy w planie mocne wejście i chyba się udało 😉  – mówi o nowym numerze Czuux.Autorem tekstu jest Beata Ejzenhart a za muzykę odpowiada Mike Johnson (twórca hitu ELUWINA). Reżyserem klipu jest Barbara Sojka.

Utwór „Troja” zapowiada  pierwszą płytę artysty. Data premiery nie jest jeszcze znana, choć Czuux zdradza, że można się jej spodziewać „słoneczną porą”.