Mocny pop z pazurem, czyli BroCat i ch „Brudna Gra”

Na początku marca ukazał się drugi singiel zespołu BroCat zapowiadający ich debiutancką płytę. „Brudna Gra” gra to pop połączony z elektronicznym brzmieniem. Krążka możemy spodziewać już tej jesieni.


Pierwszy singiel grupy BroCat pt. “Chodź ze mną”, czyli połączenie popu i elektroniki z wykorzystaniem „żywych instrumentów” przypadło do gustu fanom zespołu – utwór przekroczył 100 tysięcy odtworzeń na You Tube.

„Brudna Gra” to inna odsłona zespołu – grupa pokazuje większy pazur, choć BroCat pozostaje wierny elektronicznemu brzmieniu.

W sieci pojawił się już teledysk do utworu. Nagranie zrealizowano w studio Nieustraszeni Łowcy Dźwięków w Krakowie.Singiel “Brudna Gra” to kawałek o osobie, która nie ma zamiaru działać fair – jest bezwzględna, nie uznaje kompromisów. Bardzo często spotykamy podobnych ludzi na swojej drodze czy to w związku, czy biznesie. W przypadku „Brudnej Gry” mnogość interpretacji sprawia, że wielu słuchaczy w różnych sytuacjach życiowych może łatwo utożsamić się z tekstem piosenki – tłumaczy wokalistka zespołu Monika Gawrońska, która jest również autorką tekstu do utworu.

Przy tworzeniu singla, zespół współpracował też z Łukaszem Ewiakiem, Jakubem Leszczyńskim i Darkiem Grelą.