Monika Borzym prezentuje „Takie ciało”. Nowy singiel z tekstem Artura Andrusa

Wspólny projekt jazzowej wokalistki Moniki Borzym i pianisty Krzysztofa Dysa, „Monika Borzym śpiewa stare piosenki” to zupełnie nowe interpretacje niezapomnianych utworów sprzed lat. Wydawnictwo promuje premierowa piosenka „Takie ciało”, napisana przez Artura Andrusa i Łukasza Borowieckiego.

Piosenki Mariana Hemara i Juliana Tuwima czarują słuchaczy od lat 30. XX wieku. Monika Borzym udowadnia, że przedwojenne przeboje nie tracą nic ze swojego uroku także w całkiem współczesnym brzmieniu. W sierpniu 2020 ukazał się nowy album wokalistki, zatytułowany „Monika Borzym śpiewa stare piosenki”.

Album wydany przez Borzym Music Polska zawiera m.in. piosenki „Na pierwszy znak”, „Pokoik na Hożej”, „Warszawo, moja Warszawo”, „Płyta z zadrą w sercu” i wiele innych niezapomnianych kompozycji. Promowany jest bonusowym, premierowym utworem „Takie ciało”, skomponowanym specjalnie dla Moniki przez Łukasza Borowieckiego i z tekstem Artura Andrusa, słynnego satyryka, poety i wokalistyPiosenka jest hołdem dla kobiecego ciała i znakomicie wpasowuje się w akcję „ciałopozytywności”, którą Monika propaguje i wspiera. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.