Monika Lewczuk otwiera nowy etap kariery anglojęzycznym singlem „Loving On Your Brain”

Wokalistka Monika Lewczuk prezentuje się słuchaczom w zupełnie nowej odsłonie. Jej najnowszy singiel to taneczny, przebojowy utwór, stworzony przy współpracy ze słynnym szwedzkim producentem eurowizyjnych hitów. 

Po wielkich sukcesach takich piosenek, jak „LIBRE”, „Ty i ja”, „Zabiorę Cię stąd”, czy „Tamtam”, Monika Lewczuk chce zaskoczyć słuchaczy nowymi brzmieniami i pomysłami. Na początek przedstawia pierwszy w swojej karierze singiel w języku angielskim. Artystka mówi, że jest podekscytowana, mogąc zaprezentować swoje nowe muzyczne oblicze.

Piosenka „Loving On Your Brain” to taneczna propozycja, utrzymana w stylistyce pop, ale z elementami innych gatunków. Rytm nawiązuje do muzyki dance, a w aranżacji wykorzystano czysto rockowe brzmienia gitary.

Singiel powstał przy współpracy ze szwedzkim producentem Christianem Karlstromem oraz Mikołajem Trybulcem, znanym z duetu Linia Nocna. Kilka kompozycji Karlstroma dotarło do finału Konkursu Piosenki Eurowizji, wśród nich utwory reprezentujące Szwecję, Cypr i Szwajcarię.

Singla „Loving On Your Brain” można już posłuchać w serwisach cyfrowych:

http://www.soundline.biz/MonikaLewczukLovingOnYourBrain/

Podziel się swoją opinią ;)