Mystic Festival przenosi się do Stoczni Gdańskiej. Znamy pierwszego headlinera

Mystic Festival przenosi się na teren Stoczni Gdańskiej, gdzie koncerty odbywać się będą na aż pięciu scenach, przyszłoroczna edycja będzie również obfitować w większą ilość zaproszonych artystów. Festiwal będzie dłuższy i odbędzie się 2-4 czerwca 2021. Wśród pierwszych ogłoszeń mamy Judas Priest.

Przyjdzie nam dłużej poczekać na kolejną edycję Mystic Festival, więc musimy to jakoś wam i sobie wynagrodzić. Pracujemy nad tym, by zaprosić jak najwięcej artystów przewidzianych na rok 2020, ale oprócz tego sprowadzimy kolejnych 40 zespołów. Festiwal potrwa o jeden dzień dłużej, a wszystko to szykujemy w industrialnej, lecz gościnnej przestrzeni dawnego terenu Stoczni Gdańskiej, gdzie na stałe przenosimy Mystic Festival. Na 10 hektarach stanie pięć festiwalowych scen, w tym trzy open air! Oczywiście, szykujemy też wiele specjalnych stref i dodatkowych atrakcji.

Skoro metalowi bogowie z Judas Priest postanowili świętować swoje 50. urodziny, to tak się stanie i nawet apokalipsa nam w tym nie przeszkodzi – zespół oficjalnie potwierdził swój udział w przyszłorocznej edycji Mystic Festival.


Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:
Pula nr 3 – 479 zł – do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 – 499 zł – do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 – 519 zł – do wyczerpania

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku.
Zachęcamy do ich pozostawienia, tym bardziej, że w tym roku nie będzie już biletów w niższych cenach – Blind Bird i Early Bird.


Karnety trzydniowe na Mystic Festival 2021 dostępne w sprzedaży, natomiast bilety jednodniowe na Mystic Festival 2021 trafią do sprzedaży po ogłoszeniu większej ilości zespołów. Już teraz można zakupić upgrade biletów jednodniowych z 2020 roku do karnetu na 2021 za jedyne 200 zł na www.mysticfestival.pl/bilety (druki kolekcjonerskie) oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/events/370620786841546/

www: https://www.mysticfestival.pl/pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.