Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo. Rusza seria koncertów w największych miastach w Polsce

Historie Księżniczek i Królowych Disneya oczarowują i inspirują kolejne pokolenia. Uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje.
 
W maju i w czerwcu 2023 w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i w Łodzi podczas niezapomnianych wieczorów usłyszymy na żywo najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya z towarzyszeniem orkiestry. Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy loduVaiany: Skarbu oceanuPocahontasZaplątanychAladynaMulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.
 
Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o  dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych. Kierownikiem muzycznym i dyrygentem koncertów Disney Księżniczki jest Jan Stokłosa, który każdego wieczoru poprowadzi swoją Stokłosa Collective Orchestra.


Miasta i daty:
Kraków, Tauron Arena  5,6,7.05.2023
Katowice, Spodek 12,13,14.05.2023
Warszawa, Torwar 26,27,28.05.2023
Wrocław, Hala Stulecia 9,10,11.06.2023
Gdańsk, Ergo Arena 16,17,18.06.2023
Łódź, Atlas Arena 23,24,25.06.2023 

Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem.
Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.


Bilety i więcej informacji dostępne na www.disneyksiezniczki.pl 

One Comment

Podziel się swoją opinią ;)