Nasz człowiek na Red Bull 3Style! Bitwy ruszą już 7 lutego

DJe z 24 krajów przygotowują się na przyjazd do Krakowa, gdzie od środy 7 lutego do soboty 11 lutego będą walczyć o tytuł Mistrza Świata Red Bull 3Style. Na przyjazd do Polski szykują się m.in. Mistrz Red Bull 3Style z 2014 r. – ESKEI83 z Niemiec oraz Kanadyjczyk Flipout, który poprowadzi zawody w Krakowie. Polskę reprezentować będzie DJ 69Beats, który zwyciężył w krajowym finale we wrześniu zeszłego roku.

W tym roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się ósmy światowy finał zawodów Red Bull 3Style, który od ponad 10 lat podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu najlepszych adeptów sztuki DJskiej. Tym samym w lutym Kraków dołączy do elitarnego grona miast-gospodarzy zawodów, dotychczasowo odbywających się między innymi w Santiago de Chile, Tokio, Toronto, Baku, Chicago, Vancouver czy Paryż.

Globalny finał zawodów Red Bull 3Style wystartuje 7 lutego 2018 roku. Do stolicy Małopolski zjadą się reprezentanci krajów z Azji, Australii, Ameryki Południowej i Północnej, Europy a także Afryki. W Krakowie usłyszymy pochodzącą z Francji DJ EMI, reprezentanta Holandii DJ IRIE, Czecha DJ Roxtara, pochodzącego ze Szwajcarii DJ Dr. Fad-R, Włocha DJ Damianito. Z Tajlandii przyjedzie Whatdatfrog, z Tajwanu DJ Afro.H.A., z Korei Południowej DJ Emess, z Japonii DJ Rina, z Meksyku DJ Jimmix, Filipiny reprezentować będzie DJ Inbutuin, Indonezję DJ Talisa. Pojawią się też muzyczni goście z Azerbejdżanu Tim, z Brazylii DJ Marquinhos Espinosa, z Chile DJ Diego Zapata, z Kanady DJ Cam B, z Libii DJ Beats, z Niemiec DJ Remake, z Republiki Południowej Afryki Ryan The Dj. Do finału dzięki otrzymaniu dzikich kart zakwalifikowali się także DJ Beast Mode z Australii, DJ Cross z Belgii oraz DJ Jus-Jay z Barbadosu.

Oczywiście nie zabraknie reprezentanta Polski (DJ 69Beats), któremu już teraz zaczynamy mocno trzymać kciuki!

69Beats – jeden z najbardziej wszechstronnych i innowacyjnych Polskich DJ-ów, od 2008 roku aktywnie rozkręcający kluby i festiwale w całej Europie kierując się dwoma celami – aby roznosić radość w serca innych ludzi oraz ukazywać DJ-ing jako unikalną i złożoną formę sztuki. Poprzez zamiłowanie zarówno do klasycznego turntablizmu, jak i nowoczesnych didżejskich technologii, rozwinął prawdziwie oryginalny styl, dzięki któremu – jako pierwszy i jedyny polski DJ – dwukrotnie wywalczył tytuł Mistrza Polski w zawodach Red Bull 3Style – największej światowej bitwie didżejskiej. Zaowocowało to występem w stolicy Chile – Santiago, gdzie reprezentował nasz kraj w finałach Mistrzostw Świata w grudniu 2016 roku oraz biletem na kolejny wielki światowy finał, który odbędzie się już za parę dni.

Podczas pobytu w Chile miał przyjemność grać przed takimi legendami sceny DJ-skiej jak DJ Jazzy Jeff, Mix Master Mike, DJ Craze, Skratch Bastid, Z-Trip, czy DJ NuMark. Na portalu DJcity jego umiejętności Skratch Bastid podsumował słowami:

„69Beats prezentuje świetną równowagę pomiędzy muzykalnością, techniką i selekcją muzyczną. Jest jednym z najbardziej obiecujących mistrzów jakich widzieliśmy na Red Bull 3Style.”

W 2017 roku został zaproszony do współpracy przy tworzeniu oraz prezentacji najnowszych produktów największej marki na rynku DJ-skim – Pioneer DJ – po czym jeden z najpopularniejszych branżowych portali – DJTechTools – określił go mianem „cue key-shifting maestro”, odnosząc się do techniki grania, której 69Beats jest jednym z prekursorów. Sixty znany jest nie tylko ze swojego stylu, ale również ze sporej wiedzy i ciekawych pomysłów, którymi chętnie dzieli się z innymi w internecie. Doceniają to nie tylko gwiazdy DJ-skiej sceny, ale również wielbiciele DJ-ingu z całego świata, którzy jego sety oraz filmy szkoleniowe obejrzeli już ponad dwa miliony razy.

Oprócz niezliczonych klubowych imprez, zarówno solo jak i u boku najlepszych DJ-ów, Sixty ma na koncie występy na znanych festiwalach muzycznych takich jak Open’er, UpToDate, SnowShow Music Fest, czy czeski Beats For Love, supporty różnych znanych osobistości polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, masę występów na alpejskich stokach w ramach zimowych wyjazdów SNOWSHOW, oprawę muzyczną wielu eventów promocyjnych największych światowych marek, a jego najnowszym dzieckiem jest, stworzony wspólnie z duetem barmańskim Flair Play, nowatorski show, stanowiący jedyne w swoim rodzaju połączenie pokazu DJ-skiego, flairu, fire-show oraz wizuali.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/69Beats/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/SixtyN…

INSTAGRAM: https://instagram.com/sixtyninebeat…

MIXCLOUD: https://www.mixcloud.com/69Beats/


VIII Światowy Finał Red Bull 3Style

7-11.02.2018 r., Kraków

Wydarzenie na Facebooku


Pierwsza Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

07.02.2018 r., Klub Forum Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, DJ Nu-Mark, DJ Byte

Wydarzenie na Facebooku


Druga Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

08.02.2018 r., Klub Shine, ul. Starowiślna 16, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, DJ Jazzy Jeff, Skratch Bastid, Hedspin

Wydarzenie na Facebooku


Trzecia Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

09.02.2018 r., Klub ZetPeTe, ul. Dolnych Młynów 10, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, Aleqs Notal, DJ Shintaro, Nina Las Vegas

Wydarzenie na Facebooku


Czwarta Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

10.02.2018 r., Klub Studio, ul. Witolda Budryka 4, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, ESKEI83, DJ Puffy, DJ Thugli

Wydarzenie na Facebooku


Wielki Finał zawodów Red Bull 3Style

11.02.2018 r., Teatr im. Juliusza Słowackiego, pl. Świętego Ducha 1, Kraków

Wydarzenie na Facebooku


BILETY:

Imprezy eliminacyjne: wstęp darmowy do godziny 22.00 dla osób zapisanych na wydarzeniu na profilu Facebook. Po 22:00 oraz dla osób spoza listy FB wstęp płatny – 15 zł.

Wielki finał w Teatrze Słowackiego: bilety 59 zł dostępne są na: www.eventim.pl/playwithmusic

Afterparty: wstęp bezpłatny dla osób z opaskami z wielkiego finału w Teatrze Słowackiego


Więcej informacji:

redbull3style.com

redbull.pl/3style

facebook.com/redbull3style/

 

#PlayWithMusic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.