Natalia Szroeder coveruje Brodkę z okazji XX-lecia Kayaxu

Do sieci trafiła właśnie nowa wersja hitu Brodki “Dancing Shoes” w wykonaniu Natalii Szroeder. To utwór wydany w ramach akcji Kayax XX Rework, którym wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Już za tydzień, 14 grudnia ukaże się album, będący zbiorem wszystkich reworków.

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Do tej pory w akcji wzięli udział: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Ania Leon, Julia Wieniawa w duecie z Kubą Karasiem, Natalia Przybysz, Reni Jusis, Cooks, Sarsa, Skubas w duecie z Basią Wrońską, thekayetan, Kayah w duecie z Julią Wieniawą, zespół Muchy, Nosowska, Swiernalis czy zespół Zakopower.

Na chwilę przed premierą albumu do projektu dołączyła Natalia Szroeder, która zmierzyła się z “Dancing Shoes” – hitem Brodki z wydanej w 2012 roku EP’ki “LAX”. Za produkcję tego hipnotyzującego, elektronicznego coveru odpowiada Arkadiusz, który na co dzień współpracuje m.in. z Sanah, Darią Zawiałow czy tegoroczną debiutantką Anią Leon. 

Choć do Kayaxowej rodziny należę od niedawna, to dzięki niezwykle ciepłej i życzliwej panującej tu atmosferze, czuję się jak w domu. Tak więc – droga muzyczna rodzino! 

Dziękuję za miłość i wielką wiarę w polską muzykę. Za to, że nas uskrzydlacie i pomagacie docierać w miejsca, o których marzymy. Kayax tworzą ludzie o wielkich sercach i z wielką pasją. Obyśmy świętowali wspólnie jeszcze przez wiele, wiele dekad!

Natalia Szroeder

Album “Kayax XX Rework”, na którym znajdą się wszystkie wydane w ramach akcji reworki, jest dostępny do kupienia w preorderze. Premiera dwupłytowego wydawnictwa będzie miała miejsce już za tydzień 14 grudnia.

Album “Kayax XX Rework” do kupienia w preorderze:
https://www.sklepzmuzyka.pl/kayax_reworkXX

Podziel się swoją opinią ;)