NEL i Stach Bukowski w zimowo – świątecznym utworze “Zimą ze mną zostań”

NEL i Stach Bukowski w zimowo - świątecznym utworze "Zimą ze mną zostań"

NEL i Stach Bukowski łączą siły i dzielą się nowym, pięknym, zimowym utworem zatytułowanym „Zimą zostań ze mną”.

Za oknem coraz chłodniej i szarzej… W związku z tym NEL i Stach Bukowski nadają tej ponurej aurze promyk nadziei. Utwór napawa ciepłem i świątecznym klimatem, za którym już tak bardzo tęsknimy.

“Zimą ze mną zostań zostało napisane niemalże u schyłku lata. Czując klimat upływających letnich dni, opisałam historię tak zwanej “summer love”, które jak wiadomo, nie zawsze mają okazję, by dotrwać dłużej niż do jesieni… Utwór powstał początkowo w klimacie mocnego indie rocka, wraz z producentami z Kofeiny oraz Stachem Bukowskim, który został przeze mnie zaproszony do wspólnego wykonania tej piosenki. Uznaliśmy, że kawałek ma też w sobie klimat Świąt. Po dodaniu charakterystycznych, nieodłącznych dzwonków, zdecydowaliśmy się wydać ją właśnie w grudniu, w miesiącu tak magicznym i szczególnym, idealnie podkreślającym nasz duet” – tak o utworze mówi NEL.

„Kiedy NEL zaproponowała mi duet, ucieszyłem się i pomyślałem, że będzie to ciekawe wyzwanie, by odnaleźć się w nieco innej estetyce niż ta, którą tworzę ze swoim zespołem na co dzień. Współpraca była bardzo przyjemna i myślę, że stworzyliśmy równie przyjemny utwór” – tak o utworze mówi Stach Bukowski.

Całkowity dochód z pierwszego kwartału sprzedaży utworu “Zimą ze mną zostań” w wykonaniu NEL i Stacha Bukowskiego, zostanie przeznaczony na rzecz działalności statutowej Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem.

Podziel się swoją opinią ;)