“Nie wiem czy będę”- debiutancki album Magdy Ruty już w przedsprzedaży

Magda Ruta rozpoczęła wielkie odliczanie – już 27.03 ukaże się jej debiutancki album – “Nie wiem, czy będę”. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label. Zwiastują je dwa single – “Wybujałe” oraz tytułowy “Nie wiem, czy będę”.

Debiutancki album Magdy Ruty pt. „Nie wiem, czy będę” stanowi pogłębiony obraz dosyć skomplikowanego życia wewnętrznego kobiety z całą masą wątpliwości, słabości, lęków, tęsknot, pragnień, ograniczeń, ocen innych ludzi. Miłość, o której pisze Magda, ma wiele barw i odcieni. Artystka w odważny sposób zagląda w głąb siebie.

Wokalistkę w pracy nad płytą wspomagał Tomek “Serek” Krawczyk, producent muzyczny, doświadczony muzyk współtworzący wiele ciekawych projektów, członek zespołu Meli Koteluk, oraz młodymi muzykami, których głowy wypełnione kreatywnymi pomysłami stanowią prawdziwy, organiczny zespół.


Dwanaście piosenek zawartych na albumie to bardzo osobista wypowiedź. Melodie i harmonie czasem podbijają emocje, a czasem wprowadzają w trans, dając czas na bycie tak po prostu z muzyką. Nie ma na tej płycie kalkulacji, daje się za to odczuć muzyczną wrażliwość i smak. Nie brakuje też odważnych rozwiązań jak na przykład połączenie syrenich syntezatorów rodem z nurtu electro z kobiecym głosem i żywą sekcją rytmiczną czy surowymi gitarami.

“Nie wiem, czy będę” – zamów płytę w przedsprzedaży!


01.04 w warszawskim klubie Hydrozagadka Magda zaprezentuje po raz pierwszy materiał z debiutanckiej płyty podczas koncertu premierowego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

01.04 – koncert premierowy MAGDA RUTA

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/magdaruta.music/

Instagarm: https://www.instagram.com/magdaruta.music/