„Melodia” – muzyczna niespodzianka od Sanah

27.03 ukaże się debiutancki album Sanah, jednego z najbardziej wyczekanych i obiecujących debiutów tego roku. Dziś młoda artystka prezentuje przeciwieństwo karanwołwego „Szampana”. „Melodia” to nowa propozycja muzyczna wokalistki. Piosence towarzyszą wizualizacje, ktore powstały podczas tworzenia sesji zdjęciowej do nadchodzącej płyty.

Zauważona przez Dawida Podsiadło „Cząstka” młodej, nieznanej dziewczyny Sanah, którą wykonał podczas jednego ze swoich koncertów z trasy Wielkomiejski Tour rozpętał istne tornado. Dziś wokalista przez wielu jest nazywana Najciekawszym odkryciem ostatnich lat czy Nadzieją Muzyczną (czytaj więcej). Szybko poszerzyła swoje grono odbiorców utworami „Siebie zapytasz„, „Proszę Pana” czy „Bez słów”, które znalazły się na Epce „Ja na imię niewidzialna mam”, która została wydana tylko i wyłącznie na winylu, wyprzedając cały nakład.


Dziś „Królowa dram” – debiutancki album Sanah – jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tej wiosny (czytaj więcej). Artystka już została doceniona przez członków Akademii Fonograficznej nominacją do nagrody Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Album Roku Pop Alternatywny oraz Najlepsze Nowe Wykonanie („Projekt nieznajomy nie kłamie”).


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sanahmusic/

Instagram: https://www.instagram.com/sanahmusic/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqTRe9EIv0apJgPqkng-Gtw