Nowość od toruńskiego zespołu NOCTI. Artyści zaprezentowali właśnie nowy singiel i teledysk – “Zerwane latawce“.
Rockowy zespół NOCTI, po serii dwóch wydanych w ubiegłym roku i bardzo dobrze przyjętych przez media muzyczne i fanów singlach, prezentuje kolejny – już sygnowany datą z 2021 na końcu. „Zerwane latawce” są zapowiedzią ich debiutanckiego albumu, nad którym producenckie piecze sprawuje Bartek Mielczarek.
„Zerwane latawce” to utwór, który z jednej strony potwierdza styl NOCTI, z drugiej pokazuje ich nowe, jeszcze bardziej przebojowe oblicze. Z pewnością, oprócz samej kompozycji, uwagę przykuwa tekst – autorstwa wokalisty zespołu, Michała Juszkiewicza. Oczywiście każdy ma prawo do własnej interpretacji, ale żeby sprawdzić genezę powstania tekstu, pytamy u źródła.
“Piosenka jest o nowych perspektywach, horyzontach i odbijaniu się od emocjonalnego dna. W tle mamy nieudaną historię miłosną, która ma szanse przerodzić się w coś innego, szalonego i spontanicznego.“
Zajrzyj po więcej:
FB: facebook.com/zespolnocti