Nosowska i Szroeder razem w utworze “Majak”

Do sieci właśnie trafił nowy singiel Nosowskiej z gościnnym udziałem Natalii Szroeder. Utwór zatytułowany „Majak” promuje film „RÓJ” – historia opowiada o rodzinie, która od dziesięciu lat żyje na odizolowanej od rzeczywistości wyspie. 

Film „RÓJ” to pierwszy polski obraz współfinansowany przez społeczność prywatnych inwestorów. Wciągający dramat psychologiczny wyreżyserowany przez Bartka Balę opowiada o rodzinie, która w walce o wolność i niezależność zmienia swoje dotychczasowe życie i zamieszkuje na odizolowanej od rzeczywistości wyspie. Rodzice i dwójka ich dorastających dzieci żyją w zgodzie z naturą i niemal do perfekcji doprowadzają sztukę przetrwania. Żyją zgodnie z ideą samowystarczalności, minimalizmu, ekologii, a dzięki rytuałom tworzą namiastkę wspólnoty. Jednak, pozorna harmonia zamienia się w pułapkę…

Nosowska wraz z producentem Michałem FOXem Królem stworzyli emocjonalny utwór, który promuje film „RÓJ”. Artyści do wspólnego wykonania zaprosili Natalię Szroeder:

Singiel „Majak” z gościnnym udziałem Natalli Szroeder znajdzie się jako bonus track na nadchodzącym albumie Nosowskiej, którego premiera zaplanowana jest na maj tego roku.

Podziel się swoją opinią ;)