NoVela zaprezentowała debiutancki album na żywo

22 kwietnia w warszawskim klubie Piękny Brzeg odbył się pierwszy koncert promujący wydanie minialbum (tzw. epki) „18 łez” zespołu NoVela, którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. Grupie towarzyszyły warszawskie zespoły Frank&Love i Terra Ubi Leones.

Utworem, który zapowiada wspomniane wyżej wydawnictwo, jest tytułowa kompozycja „18 łez”, której premiera miała miejsce 11 lutego i spotkała się życzliwym przyjęciem mediów i fanów. Utwór „18 łez” to kompozycja napisana przez Marka Kościkiewicza, do której tekst napisał Marek Dutkiewicz. Po raz pierwszy ci dwaj legendarni twórcy zdecydowali się na współpracę. Oprócz utworu tytułowego na minialbumie znajdą się także cover Urszuli „Powiedz ile masz lat” (z tekstem autorstwa Marka Dutkiewicza), utwór napisany (muzycznie i tekstowo) przez Marka Kościkiewicza oraz autorska piosenka zespołu NoVela. Dwa ostatnie piosenki zostały zagrane przedpremierowo przy okazji koncertu w Warszawie, który spotkał się z bardzo życzliwym podejściem publiczności.

Zachęcamy do udziału w kolejnych koncertach, których szczegóły znajdą Państwo na FP zespołu na Facebooku: https://www.facebook.com/officialnovela/

fot. Mirosław Stelmach

Podziel się swoją opinią ;)