Nowa płyta De Mono „Reset” już 15 listopada

De Mono Reset

Zespół De Mono powraca ze swoją najnowszą płytą. „Reset” będzie dostępny już 15 listopada.


Nowa płyta – nowy rozdział
De Mono ma już 32 lata, 15 albumów i niegasnący patent na przeboje. Andrzej Krzywy i spółka nie chcą oglądać się za siebie i mają dla nas kolejny album pod niezwykle sugestywnym tytułem „Reset”. Nowe brzmienia, nowe aranżacje, nowi producenci muzyczni, nowy wydawca, nowy management, nowy album i wciąż młody duchem zespół. Muzycy zespołu mają lekką rękę w pisaniu znakomitych tekstów i w poruszaniu takich tematów, które od pierwszego zetknięcia przykuwają uwagę.


Premiera już 15 listopada

W najbliższy piątek do polskich sklepów muzycznych trafi krążek. Nagrany po latach i w nowym składzie. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Prosto w serce”.

Za scenariusz, zdjęcia i reżyserię odpowiada Paweł Łukomski ze Studia 35.


„Praca nad tym albumem trwała ponad 2 lata, ale opłaciło się. Chcieliśmy, aby płyta nie była naiwna i banalna, żeby wzruszała i bawiła, żeby pozostała na dłużej w sercach słuchaczy ”–  mówi o tym albumie Andrzej Krzywy.


Czas na „Reset”

Pierwszy singiel promujący Album trafił już słuchaczy „Prosto w serce”, a za moment przekonamy się, że „Gra się do końca”.! Zatem nie „Płacz serce…”, bo De Mono powstało jak „Fenix” z popiołów i „W taki sposób” już 15 listopada do sprzedaży trafia 11 premierowych piosenek, skąd nie tak „Daleko do nieba” i na szczyty list przebojów – „No bo jak” inaczej!

Co fani powiedzą

Wszyscy doskonale wiedzą, jak zakończyła się współpraca czołowych twórców De Mono. Konflikt, proces sądowy, a na końcu rozpad popularnego zespołu. Czy Andrzejowi Krzywemu uda się powrócić na tarczy na polski rynek muzyczny? Czy fani zechcą słuchać nowych kompozycji starego/nowego zespołu? O tym przekonamy się już niebawem. Nowy utwór brzmi bardzo obiecująco i rzuca nowe światło na zespół. Najbliższe dni pokażą, czy słuchacze dawnego De Mono przekonają się do nowego repertuaru.


Zobacz więcej:

? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/de_mono_/

? FACEBOOK: https://www.facebook.com/zespolDeMono/