NOWE TWARZE | Anielka

NOWE TWARZE | Anielka

Anielka to młoda wokalistka, która śpiewa z potrzeby serca. W nim, oprócz poważnego prawniczego wykształcenia, gra muzyka. I to właśnie muzyka jest czymś co daje prawdziwą wolność i radość.

Z racji, że w młodym wieku wyjechała z rodzinnego miasta do Warszawy, jej teksty są pełne wrażliwości, a otaczająca je muzyka wypełniona jest ciepłem dźwięków i mnóstwem emocji. Autorska twórczość jest jej sposobem na wyrażenie myśli i podzielenie się własną historią anonimowej jednostki w wielkim mieście, którą opowiada – śpiewając. 

Po wydaniu debiutanckiego singla “Sen”, który spotkał się z uznaniem krytyków i publiczności oraz został obejrzany od momentu premiery aż 206 000 razy, Anielka promuje obecnie drugi singiel – „PS Jestem”. Utwór opowiada historię Osoby rozerwanej między byciem sobą, a relacją z drugim człowiekiem… Piosenka porusza wiele sfer ludzkiego życia mówi min. O samotności, dokonywaniu trudnych wyborów.


Angelika Balcerek – magister prawa, studentka wokalistyki estradowej na Akademii Muzycznej Łodzi. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Laureatka i finalistka licznych konkursów wokalnych, m.in. II miejsce – 46. Ogólnopolski Konkurs „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie, finalistka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” 2019, nagroda dziennikarzy za II etap finału konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Sopocie. Pisze teksty oraz współtworzy muzykę.

Bartłomiej Czubak – inżynier akustyki, producent, kompozytor, gitarzysta. Laureat ogólnopolskiego konkursu gitarowego „Solo Życia 2017”, gitarzysta zespołu jazzowego „Lay D Funk”, z którym regularnie koncertuje w kraju jak i za granicą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.