[NOWE TWARZE] ENDORPHINE: 16 sierpnia 2019 nastąpi premiera długo oczekiwanego wydawnictwa

ENDORPHINE to grupa trzech przyjaciół wspólnie tworzących od 2004 roku muzykę ogólnie nazywaną elektroniczną. Właśnie na świat przyszło wydawnictwo, które przez wielu było bardzo długo wyczekiwane.


ENDORPHINE tworzą: Mr Smok znany jako Adam Bórkowski, Krzysztof Kurkowski znany jako Kenny oraz Piotr Skrzypczyk zwany również Piterem.Muzyka zespołu jest wypadkową klasycznej muzyki elektronicznej, muzyki orkiestrowej, nierzadko również muzyki etnicznej. Oparta jest na przyjaznej dla ucha melodyce, oryginalnych i niepowtarzalnych brzmieniach oraz niezwykle bogatej rytmice.

Zespół wydał jeden album pod tytułem END OR FINE, który został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy, zaś echa pozytywnych refleksji na jego temat dochodziły z całego niemal świata.


„W ciągu ostatnich pięciu lat istnienia Endorphine powstało bardzo wiele materiału muzycznego, z którego na album wybraliśmy 88 minut. Naszym marzeniem jest umieszczenie tych utworów na podwójnym albumie cd w pięknym digipacku tak, by zarówno muzyka cieszyła zmysł słuchu i umysł, jak i okładka stała się ucztą dla oczu.”


Marzenie zostało zrealizowane! Już 16 sierpnia 2019 nastąpi premiera długo oczekiwanego wydawnictwa! Właśnie tego dnia krążek „Return to the Roots” trafia na sklepowe półki.


Zobacz więcej:

Facebook