NOWE TWARZE | Jagoda „Goda” Wojciechowska

Piękne polskie damskie głosy to nasza specjalność! Bez wątpienia GODA jest posiadaczką jednego z nich.

Goda, czyli Jagoda Wojciechowska, to kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka, producent i wydawca płyty „Samotność” w jednej osobie. 10 lipca miała miejsce premiera najnowszego singla artystki „Cały świat”. W piosence gościnnie pojawia się w niej nie byle kto, bo sama Wiki Gabor!

Muzyka to jej największa pasja. Jak sama mówi — tworzy dla ludzi, by móc dać im cząstkę siebie i nadzieję na lepsze jutro. Śpiewem wyraża swoje emocje i wrażliwość, a każdy, kto słuchał jej piosenek, nie pozwoliłby sobie, by temu zaprzeczyć.

Obecnie ze swoim zespołem wykonuje autorski materiał z płyty „Samotność” ale śpiewa również inną muzykę: od old jazzu i swingu przez rock’n’rolla do współcześnie radiowych przebojów.

Jagoda „Goda” Wojciechowska jest uzdolnioną wokalistką odnajdującą się w bardzo wielu różnych gatunkach muzycznych. Śpiewa m.in.: jazz i polską muzykę lat 30′ z zespołem „Smile Trio”, big-bandowe kawałki z Orkiestrą pod batutą Grzegorza Karłowicza, piosenki z kabaretu Starszych Panów z kwintetem wokalnym „Solifonia”, współczesne radiówki przearanżowane na duet w stylu muzycznym „50 shades of Grey” z Krzysztofem Falkowskim oraz okazyjnie występuje z zespołami rockowymi i w muzyce elektro. Teraz rozpoczyna pracę nad kolejną płytą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.