[NOWE TWARZE] KORPOROBOT prezentuje singiel „Jeszcze Jedna Noc”

Nowe Twarze, to cykl, gdzie przedstawiamy Wam artystów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w krainie tzw. szołbizu. Czy im się uda? Czy będą wielkimi gwiazdami? Szansa na sukces jest zawsze! Dziś na tapecie KORPOROBOT!


Korporobot to nowa siła na polskiej scenie muzycznej. Zespół zadebiutował na jesieni 2019 i szybko zyskał uznanie fanów i znajomych artystów. Drugi singiel “1982” trafił na playlistę audycji “Będzie Głośno” Polskiego Radia 4. Kanał YouTube osiągnął jak dotąd ponad 125,000 odtworzeń, ponad 1000 obserwujących i ciągle rośnie.

Korporobot tworzą polscy muzycy sesyjni młodego pokolenia czerpiący inspiracje z wielu gatunków: pop, soul, rnb, dance, jazz, funk i rock bez jakichkolwiek uprzedzeń artystycznych.

Ich twórczość to mix wpadających w ucho piosenek o współczesnej estetyce popowej, z rockową energią, tanecznym rytmem i subtelnym, lecz wyczuwalnym ukłonem w stronę złotych lat 80-tych.


Kolejny singiel „Jeszcze Jedna Noc” opowiada o minionym, lecz gorącym romansie, który co jakiś czas powraca w namiętnych wspomnieniach. Lecz przede wszystkim stawia na taneczny rytm i brawurowe partie instrumentalne.

Nowy singiel jest już dostępny na YouTube, a premiera w serwisach muzycznych odbędzie się 7 lutego.