Smolasty świętuje dwa miliony wyświetleń i ujawnia okładkę płyty

Wydany w pierwszą pełnię Księżyca w 2020 roku singiel Smolastego, z gościnnym udziałem Ewy Farnej, spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy. Towarzyszący mu teledysk błyskawicznie trafił na kartę na czasie YouTube, gdzie utrzymywał się w czołówce przez kilka dni z rzędu. Kolejnym powodem do świętowania dla artysty jest przekroczenie progu 2 milionów wyświetleń klipu.

O swoim najnowszym utworze i zaproszeniu do niego Ewy Farnej Smolasty wypowiada się następująco: „Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o ‘Pełni’ aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi ‘pazur’ w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia.”

This slideshow requires JavaScript.

„Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim . Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi – ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia .” – w ten sposób Ewa Farna opowiada o „Pełni”.

Wyjątkowy, bardzo symboliczny i klimatyczny teledysk, który wyreżyserowała Olga Czyżykiewicz, zobaczyć można na oficjalnym kanale artysty.


“Album „Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.” – Smolasty

Płytę w różnych pakietach zamówić można aktualnie tylko na www.smolasty.com.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/smolasty/

Instagram: https://www.instagram.com/smolasty/