NOWE TWARZE || Madamme krzyczy „Tadamm”!

Nowe Twarze || Madamme krzyczy „Tadamm”!

Nowa odsłona „Nowych Twarzy” to kolejna porcja ciekawych dźwięków made in Poland. Tym razem na tapecie wrocławski zespół Madamme. Na koncie jak do tej pory mają Epkę i mini album „Tadamm”, w trakcie promocji, którego są obecnie.


Początki zespołu datowane są na 2016 rok. Wtedy to ówcześni członkowie zespołu przy pomocy gitary, ukulele, czy pianina postanowili stworzyć własne dźwięki w klimatach Folk/Folk rok.

W maju 2017 roku zespół zadebiutował przy okazji Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych. Wprawy nabierali grając kilkadziesiąt kolejnych koncertów w miejscach nierzadko oddalonych od naszych rodzinnych stron o setki kilometrów.

W marcu 2018 roku grupa dotarła do finału Zimowej Giełdy Piosenki, w maju do półfinału Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, zaś w czerwcu do finału festiwalu Emergenza.

W marcu 2019 roku Madamme powróciło do koncertowania po przerwie spowodowanej zmianami personalnymi w zespole i przekształceniu się z kwartetu w kwintet.


„To my, Madamme. Przyszliśmy, żeby poruszyć w Tobie strunę, o której zapominasz. Żeby przypomnieć Ci o radości, zakochaniu i szczęściu, ale też o żalu, smutku i osamotnieniu. O tym, że emocje są częścią nas. Tacy jesteśmy my i taka jest nasza muzyka” – tak o sobie pisze sam zespół.


Obecnie zespół promuje swój mini album „Tadamm”, który swoją premierę miał na początku tego roku.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *