NOWE TWARZE || Madamme krzyczy „Tadamm”!

Nowe Twarze || Madamme krzyczy „Tadamm”!

Nowa odsłona „Nowych Twarzy” to kolejna porcja ciekawych dźwięków made in Poland. Tym razem na tapecie wrocławski zespół Madamme. Na koncie jak do tej pory mają Epkę i mini album „Tadamm”, w trakcie promocji, którego są obecnie.


Początki zespołu datowane są na 2016 rok. Wtedy to ówcześni członkowie zespołu przy pomocy gitary, ukulele, czy pianina postanowili stworzyć własne dźwięki w klimatach Folk/Folk rok.

W maju 2017 roku zespół zadebiutował przy okazji Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych. Wprawy nabierali grając kilkadziesiąt kolejnych koncertów w miejscach nierzadko oddalonych od naszych rodzinnych stron o setki kilometrów.

W marcu 2018 roku grupa dotarła do finału Zimowej Giełdy Piosenki, w maju do półfinału Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, zaś w czerwcu do finału festiwalu Emergenza.

W marcu 2019 roku Madamme powróciło do koncertowania po przerwie spowodowanej zmianami personalnymi w zespole i przekształceniu się z kwartetu w kwintet.


„To my, Madamme. Przyszliśmy, żeby poruszyć w Tobie strunę, o której zapominasz. Żeby przypomnieć Ci o radości, zakochaniu i szczęściu, ale też o żalu, smutku i osamotnieniu. O tym, że emocje są częścią nas. Tacy jesteśmy my i taka jest nasza muzyka” – tak o sobie pisze sam zespół.


Obecnie zespół promuje swój mini album „Tadamm”, który swoją premierę miał na początku tego roku.


Podziel się swoją opinią ;)