NOWE TWARZE | MAS

NOWE TWARZE | MAS

MAS to kolejne wielkie odkrycie Niebieskiego Labelu. To skromność i wulkan emocji w jednym. Ciężko przejść obok jej twórczości obojętnie!


MAS ma 24 lata, mieszka w Krakowie. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Na codzień jest sweengującą perkusistką z Litewskimi korzeniami. Pasję do muzyki, zrodził w niej ojciec, który jest perkusistą. Jako dziecko słuchała mnóstwa jazzu i ciężkiego rocka. Aktywnie bierze udział w kilku projektach muzycznych z pogranicza muzyki alternatywnej i jazzu. W wieku 19 lat rozpoczęła nagrywanie pierwszej Epki, którą nazwała MAS “The Girl”. W 2017 roku wydała drugą Epkę “Podróże”, którą stworzyła razem z producentem Michałem Ziomkiem. Obecnie pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem.


Pisząc utwór „Dziękuj” miałam za sobą, kilka trudnych doświadczeń. W momencie pisania, odeszła z mojego życia osoba, którą bardzo kochałam. Moja babcia. Zauważyłam, że tak trudno ludziom wypowiadać to słowo. Dziękować za życie, za to że żyjemy na ziemi, tylko raz. Tworzymy więź, kochamy, budujemy dom, fundament istnienia, swoje miejsce na ziemi. Uczymy się dziękować, nie tylko sobie, ale także innym, na tej zwariowanej planecie.

Podziel się swoją opinią ;)