NOWE TWARZE || Monika Kiepura przesyła pozytywną energię piosenką “Od dzisiaj”

Piosenki o miłości nie zawsze muszą być smętne i przygnębiające. O najbardziej przewrotnym uczuciu, które dopada ludzi znienacka, można też pisać z przysłowiowym „bananem” na ustach. Doskonałym przykładem takiego utworu jest „Od dzisiaj” Moniki Kiepury.


Monika to artystka na wielu płaszczyznach. wokalistka i instrumentalistka, autorka tekstów i melodii w jednej osobie. Swoją przygodę z muzyką zaczęła już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Jej ukochanym instrumentem jest fortepian. 1,5 roku temu opublikowała swój pierwszy autorski utwór. Wcześniej zajmowała się nagrywaniem coverów. Dzięki jednemu z nich „Bohemian Rapsody” w wersji a’ capella została zauważona przez osoby z branży. Przez ostatnich kilka miesięcy współpracuje z wytwórnią ID Records, czego efektem jest świeżo opublikowany singiel „Od dzisiaj”.„Pisząc ten tekst, chciałam stworzyć utwór letni, lekki i przyjemny w odbiorze”. 32-letnia Artystka mówi wprost: „W dzisiejszym świecie wiele jest trudnych tematów, wiele zła i problemów dotyka ludzi w życiu codziennym. Pomyślałam „przyda nam się odskocznia”. Mam nadzieję, że uda mi się sprawić, żebyście przez chwilę poczuli się jak w bajce. Zupełnie jak ja na planie klipu do „Od dzisiaj”.


„Od Dzisiaj” to jedna z najbardziej pozytywnych premier tego lata! Piosenka powstała w Anglii, odznacza się błyskawicznie wpadającym w ucho refrenem, popowymi rytmami i porcją humoru w tekście autorskim Artystki. To singiel, który spodoba się każdemu, kto chce posłuchać radosnego, lekkiego i pozytywnego utworu, z którego aż bije słońce i uśmiech.

Podziel się swoją opinią ;)