NOWE TWARZE | POLA MIKO

nowe twarze - Pola Miko

Takiego głosu brakowało na polskim rynku muzycznym! Pola Miko nadchodzi ze swoją debiutancką płytą, a my nie zawahamy się Was o tym zawiadomić!

Pola Miko od zawsze wiedziała, że chce być artystką. Swoją przygodę muzyczną rozpoczęła w wieku 10 lat. W wieku licealnym zajęła się profesjonalnie tańcem, jednak po latach wokalno-tanecznej batalii to muzyka ostatecznie zatriumfowała pochłaniając 100% jej uwagi i serca, zaprowadzając w różne zakątki świata – od Danii, gdzie spędziła 5 lat, po Puerto Rico, Meksyk czy Nowy Jork.

Dziś nie tylko sama śpiewa, ale zajmuje się też szkoleniem innych wokalistów. Jak sama mówi: Tworząc muzykę dużo czasu poświęcam liniom melodycznym i jeszcze więcej tekstom. Czasem piszę prosto, czasem metaforycznie, zawsze szczerze.

Pola uwagę słuchaczy przykuła utworem „Listen Mama”, który zaprezentowała w programie „Mam Talent”. Mamy nadzieję, że jej debiutancki album – tym razem po polsku – również skradnie im serca i zagości na stałe na ich playlistach.

Już w grudniu na rynku pojawi się debiutancki album Poli Kalejdoskop, którego wprost nie możemy się doczekać!

Śledząc karierę wokalistki, to będzie to prawdziwa jazda bez trzymanki! Barwa, talent i zacięcie do „robienia” muzyki i teksty nie pozostawiają wątpliwości. Ten album nie zniknie w gąszczu natłoku plastikowych dźwięków, którymi jeteśmy zalewani zewsząd!

Podziel się swoją opinią ;)