[NOWE TWARZE] Premierowa piosenka od Moniki Kowalczyk – „Te Twoje sukienki”

Monika Kowalczyk to niesamowita songwriterka z Lublina, która szturmem podbija wszystkie konkursy piosenki. „Te Twoje sukienki” to pierwsza produkcja artystki, w której pracowała wspólnie z warszawskim producentem Andrzejem „Izim” Izdebskim, odpowiedzialnym między innymi za brzmienie debiutanckiego albumu Ralpha Kaminskiego.


Singiel został wydany i wyprodukowany przez MTJ w ramach nagrody specjalnej przyznanej podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów.Monika tworzy autorskie kompozycje i pisze do nich teksty, które dzięki zespołowi zaufanych muzyków nabierają nowych aranżacyjnie kształtów. To polskie teksty o rzeczywistości, która nas otacza, i o rzeczywistości z wnętrza głowy artystki, obudowane niebanalnymi melodiami. To szczerość, bezpretensjonalność i szukanie prawdy w coraz dziwniejszym świecie. To łagodność i siła, melancholia i światło zamknięte w dźwiękach.

Jeżeli ktoś, podobnie jak Monika Kowalczyk, chciałby wziąć udział i wystąpić na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów, to jest taka szansa. Wszystkie szczegóły dotyczące przesyłania zgłoszeń do trzeciej edycji festiwalu dostępne są pod tym adresem: https://bit.ly/2MCD61p. Czekają wspaniałe nagrody!!


Zobacz więcej:

Facebook

Instagram