Nowe wydawnictwo KAZIKA dostępne tylko w SP Records

Po raz pierwszy od wielu, wielu lat – reedycja wydawnictwa „Gdybym wiedział to co wiem” KAZIKA!

Słynny maxisingiel Kazika, zawierający jedenaście kawałków i promujący album „Melassa”, trafił do sprzedaży i będzie dostępna tylko przez niecałe dwa tygodnie, do 14 listopada do godziny 11:59 i tylko w sklepie internetowym wytwórni SP Records. Spieszcie się!

„Gdybym wiedział to, co wiem” to wydawnictwo promujące album „Melassa” z roku 2000 – solowy album długogrający Kazika. Zawiera między innymi utwór „Gdybym wiedział to, co wiem” – jeden z piękniejszych, bardziej lirycznych tekstów Kazika z nostalgiczną muzyką, idealnie korespondującą z jesienną, pełną zadumy aurą.

Album dostępny będzie w zremasterowanej wersji z odświeżoną poligrafią i nośnikiem w kolorze złotym. Każdy egzemplarz będzie posiadał indywidualny, ręcznie naniesiony numer, a wysokość nakładu ustalą sami kupujący – wyprodukowanych zostanie tylko tyle sztuk, ile zostanie sprzedanych do 14 listopada. Po tej dacie nie będzie możliwości zakupu płyty „Gdybym wiedział to, co wiem”.

Zamówienia składać można wyłącznie w sklepie internetowym wytwórni SP Records – sprecords.pl. „Gdybym wiedział to, co wiem” to niejedyna nowość tej jesieni w wytwórni – jeszcze przed końcem roku dostępne będą preordery dwóch premierowych wydawnictw, długo oczekiwanych przez fanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.