Nowy singiel i teledysk od GrubSona

Serca twego chłód” to najnowszy singiel GrubSona, który powstał pod wpływem książki Przemka Corso pod tym samym tytułem.

Muzyk zaintrygowany fabułą i klimatem powieści stworzył utwór nawiązujący zarówno do treści jak i nastroju, który buduje wokół siebie ta publikacja. Utwór „Serca twego chłód” pochodzi z wydanego w listopadzie 2020 roku nakładem Mystic Production albumu „AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE”.

Czytałem to na bieżąco, kiedy Corso nad tym pracował, a całość była niewiele więcej, niż tylko maszynopisem. Kompletnie mnie ta historia pochłonęła. Od początku wiedziałem, że ta książka to będzie hit i że to najlepsza rzecz jaką napisał Corso. Recenzje zresztą mówią same za siebie. Wszedłem do studia i zacząłem eksperymentować z tekstem i dźwiękami. (…) To naprawdę niesamowite. Każdy z tych elementów inspiruje siebie nawzajem. Książka zainspirowała muzykę, muzyka stała się motorem do nakręcania bardzo filmowego i narracyjnie spójnego obrazka, zupełnie jakbyśmy kręcili film fabularny, a filmy… cóż… Ja i Corso oglądamy ich tysiące. Najważniejsze jednak było to, aby każdy z elementów składających się na „Serca Twego Chłód” był niezależny i tylko się ocierał o siebie. Ekipa filmowa dostała całkowicie wolną rękę, żeby zrobić coś swojego i dołożyć własną cegiełkę do tej konstrukcji.


Zajrzyj po więcej:
FBhttps://www.facebook.com/GrubSonStyle

Podziel się swoją opinią ;)