Nowy singiel Karoliny Szczurowskiej już dostępny

"Jest OK" - nowy singiel Karoliny Szczurowskiej

Karolina Szczurowska powraca tym razem z nostalgicznym numerem o przemijaniu. Utwór ten jest drugim numerem po singlu “KWIATKI”, który znajdzie się na nadchodzącej EP’ce z samymi singlami.

Premierze “JEST OK” towarzyszy czarno biały teledysk z układem tanecznym, który idealnie dopełnia przesłanie singla. Karolina mimo młodego wieku sama tworzy muzykę oraz pisze teksty, ponadto bierze czynny udział w tworzeniu teledysków. Jak sama twierdzi, nie chce być kolejną osobą na rynku muzycznym, która odśpiewuje czyjeś dzieła.

Singiel “JEST OK” jest utworem melancholijnym, który pozwoli słuchaczowi na chwilę odpoczynku i zastanowienie się co jest najważniejsze w życiu. Wiele osób dąży zaślepiona do swoich celów, nie zważając na szybko przemijające chwile oraz na ludzi, którzy odchodzą.

Karolina Szczurowska komentuje: “Ta piosenka to właściwie swego rodzaju tęsknota za poczuciem bycia wystarczalnym. Tęsknota za kimś bliskim, kogo częścią życia pragnęliśmy być, do kogo nadal czujemy niesamowite emocje. I teoretycznie jest słabo, ale odnajdujemy w sobie siłę i moc do tego, by stawić temu czoła i kiedyś być wszystkim dla kogoś, kto to doceni i będzie sprawiał, że wszystko będzie okay, że my, Ja i ty będziemy czuć się okay ze sobą. Postawiłam w tym utworze na czarno biały klip. Pokazuję on charakter tej piosenki i jeszcze bardziej pozwala się z nią utożsamić. Mam nadzieję, że ciepło przyjmiecie to, co dla Was stworzyłam. Jest to troszkę starszy utwór, który odczekał kilka lat w szafie, by nareszcie ujrzeć światło dzienne.”

Podziel się swoją opinią ;)