Nowy singiel „Kometa” od Kwiatu Jabłoni 

Nowy singiel "Kometa" od Kwiatu Jabłoni 

Zespół Kwiat Jabłoni opublikował właśnie teledysk do kolejnego singla promującego ich ostatni, pokryty platyną, album „Mogło być nic”.

Obraz wyreżyserowany przez Kasię Sienkiewicz powstał w magicznej scenerii Teatru Starego w Lublinie. Przewijające się w kipie żywioły jeszcze mocniej podkreślają wyjątkowy i niezwykle emocjonalny tekst „Komety”. Muzycy zaprezentowali jednocześnie odświeżoną wersję tej kompozycji, wzbogaconą o gitarę akustyczną oraz klarnet basowy. 

Utwór w streamingu: https://agoramuzyka.ffm.to/KwiatJabloniKometa

Kwiat Jabłoni jest obecnie w trasie koncertowej z albumem „Mogło być nic”. To najdłuższa seria występów w ich dotychczasowej karierze. Jeszcze do końca kwietnia muzyków będzie można spotkać między innymi w Szczecinie, Białymstoku, Toruniu czy Olsztynie. Finał trasy zaplanowany jest na 24 kwietnia. Kwiat Jabłoni zagra wtedy w wyprzedanym już klubie Stodoła. 

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło „Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. 

Podziel się swoją opinią ;)