Nowy singiel Marii Niklińskiej już dostępny

„Something Like Real Love” to nowy singiel popularnej aktorki, wokalistki i songwriterki, Marii Niklińskiej.

Utwór swoim klimatem i niezwykle chwytliwą melodią jest żelaznym kandydatem do jednego z przebojów rozpoczynających się wakacji.

Można śmiało stwierdzić, że Niklińska jest mistrzynią w mieszaniu gatunków i stylów muzycznych, bo z każdym kolejnym premierowym utworem proponuje coś odkrywczego i świeżego. I tak poprzedni singiel „Pomiędzy nami” był wręcz indie rockowy, tak „Something Like Real Love” to połączenie popu i r’n’b. Zresztą jego wydźwięk jak i geneza ma właśnie takie znaczenie. Często wyobrażamy sobie, jak miłość powinna wyglądać. A czasem życie nas porywa i zaskakuje. I to jest jak morze, które nas zabiera ze sobą .

Tak właśnie myślę o tej piosence i chociaż pisałam ją w słonecznym Los Angeles, to teraz kojarzy mi się z bardziej z nasza bałtycką, morską bryzą… Uświadomiłam sobie, że może i w moim i naszym życiu warto pielęgnować „lekkość”. Teraz pomyślałam nawet o „Nieznośnej Lekkości Bytu” Kundery, w której kiedyś się zaczytywałam. Pamiętam, jak bohaterowie szukali tej lekkości na przekór wszystkiemu, co ich otaczało, bo właśnie takie jest życie. Ja myślę, ze kiedyś bardziej doceniałam „ciężar”, ale teraz traktuję miłość i związek w kategoriach lekkości, która tez może i ma w sobie głębię. I taka jest ta piosenka – wyjaśnia wokalista, która oczywiście jest również współautorką utworu.

Do „Something LikeReal Love” powstał również efektowny teledysk, który na pewno klimatem i treścią mocno pasuje do wspomnianej przez Artystkę lekkości. Można go oglądać na kanale YT Marii Niklińskiej. Piosenka jest również dostępna na wszystkich platformach streamingowych, można jej tam słuchać do woli i delektować się nią w tym, chyba najlepszym, letnim okresie, pełnym wytchnienia od codzienności.

Podziel się swoją opinią ;)