Nowy singiel w wersji live od Ptakovej

„Filozoficzny kamień” to tytuł najnowszego singla Ptakovej. Utwór pochodzi z debiutanckiego album artystki zatytułowanego „Suma wszystkich dźwięków”. Ptakova wykonała utwór na żywo, z zespołem, podczas specjalnie zaaranżowanej live sesji.

Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic znany ze współpracy z takimi artystami jak Mela Koteluk, Artur Rojek czy Sorry Boys. Szybko okazało się, że nadawanie na tych samych muzycznych falach musi zakończyć się powodzeniem. Słychać to już od pierwszych dźwięków na płycie. Teksty Ptakova stworzyła pod czujnym okiem Jacka Szymkiewicza czyli Budynia z Pogodno, którego umiejętności nie raz posłużyły jako dobry drogowskaz do trafnej transkrypcji rzeczywistości. Utwór „Bez nas” gościnnie wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings. Poza „Bez nas” na płycie znalazły się również single „Corazon”, „Kastaniety” oraz „Labirynty”.

Suma wszystkich dźwięków” – to mój pamiętnik, moje emocje, głowa i serce. To suma ostatnich lat przyodziana w wielobarwne słowa oraz dźwięki. To lekcja i niezwykła przygoda, którą przeżyłam i przeżywać będę za każdym razem, gdy odsłuchacie zawartych na tej płycie historii. – Ptakova.

Podziel się swoją opinią ;)