„Nowy Świt” zespołu Dice, czyli premiera płyty

Wielkimi krokami zbliża się premiera płyty „Nowy Świt”, będącej trzecim krążkiem zespołu Dice. Album, który ujrzy światło dzienne 23 lutego 2018 roku nakładem Luna Music Polska, promują single „Obłęd” i „Jutrzenka”.


Jak zapewnia wydawca, „Nowy Świt” zabierze słuchaczy w krainę ciężkiego rocka. Będzie głośno, wartko i z głębi serca, nie zabraknie „niespodziewanych, szaleńczych zwrotów, a nawet kilku wprowadzających w stan melancholii momentów dających czas na nabranie tchu przed dalszą wędrówką w świat ciężkich gitar, tłustego basu i dudniących bębnów”.


„Nowy Świt” stanowi zestaw piętnastu utworów podzielonych na trzy części. Utwory premierowe znalazły się w częściach A i B. natomiast część X zawiera piosenki nagrane z wyjątkowej okazji. Prace nad płytą zbiegły się bowiem w czasie z dziesięcioleciem istnienia Dice, dlatego też formacja postanowiła odświeżyć parę utworów z poprzednich dwóch albumów, przedstawiając je w zupełnie odmiennych aranżacjach.Nad dźwiękiem czuwał Sebastian Kaczmarczyk ze Studia Bastion. Nowe logo grupy oraz szatę graficzną płyty przygotowała Hanna Dąbrowska, zaś swoimi zdjęciami okładkę wzbogacili Michał Kucyrka i Krzysztof Kaciupa. Z kolei o rozgłos medialny pomagają zadbać: Antyradio, Lupus Unleashed, SZarpidrut, Radio Rock Time, Metal Mundus, Back Door Music oraz kłaniająca się nisko redakcja portalu Muzykoholicy.„Nowy Świt” będzie można nabyć przedpremierowo już 9 lutego 2018 br., w formie albumu cyfrowego dostępnego na wszystkich platformach.


W skład grupy Dice wchodzą: Łukasz Przybylski, Karol Przybylski, Mateusz Szeremeta i Bartosz Izak.Zajrzyj po Facebooku:

strona oficjalna Dice

Dice na Facebooku

Dice na YouTube

Dice na YouTube VEVO


 

 

Podziel się swoją opinią ;)