Gala Bestsellery Empiku 2017 – wiemy, kto wystąpi!

6 lutego w Warszawie odbędzie się już kolejna edycja wydarzenia kulturalnego, podczas którego Empik rozda nagrody w jedenastu kategoriach. Jak zapewniają organizatorzy, to nie tylko ważne wydarzenie medialne, ale także kulturalny wieczór pełen gwiazd.

Pieczę nad całą oprawą muzyczną sprawuje Radzimir „Jimek” Dębski, znany kompozytor muzyki filmowej a także inicjator jednego z głośniejszych, muzycznych projektów Hip–Hop History Ochestrated. Właśnie poznaliśmy polskich muzyków, którzy podczas tego wieczoru uświetnią rozdanie nagród. 

Na Bestsellerach nie zabraknie wyjadaczy polskiej sceny muzycznej: Kasia Nosowska wystąpi wraz z raperem Mioushem, którzy stworzyli nietuzinkowy i zaskakujący duet. Do tego grona dołączyła również Natalia Kukulska oraz Andrzej Piaseczny. Ale to nie koniec muzycznych ogłoszeń! Empik stawia także na młodych, dlatego podczas lutowej gali zagra zespół The Dumplings Mrozu.  Niespodzianek będzie więcej – wystąpią także zagraniczne gwiazdy, które poznamy wkrótce.

Bestsellery Empiku to wynik całorocznych wyborów klientów salonów Empik i empik.com. Każdy
zakup to głos oddany w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Statuetki zostaną
przyznane w 11 kategoriach dla najlepiej sprzedających się tytułów, które ukazały się w 2017 roku:
pięciu literackich, dwóch muzycznych, trzech filmowych i dla gry multimedialnej. Podczas gali
Bestsellerów Empiku zostanie także wręczona nagroda dla Wydarzenia Roku 2017, o której
przyznaniu w głosowaniu decyduje publiczność – o ten tytuł walczy również muzyczne wydarzenie, a mianowicie trasa „Fayrant Tour” zespołu Hey.

 

Podziel się swoją opinią ;)