Nowy utwór wraz z teledyskiem od Łukasza REKSA

Łukasz Reks powraca z nową piosenką. “Na Pewno”, to bardzo klimatyczny utwór okraszony bardzo sensualnym wideoklipem.

Z niezwykłą charyzmą oraz wyczuciem na pianinie zagrał Dominik Kisiel. Oprócz Dominika w utworze usłyszymy szeroko brzmiący, czterogłosowy chór, złożony z trójmiejskich wokalistów, są to: Kinga Hornik – sopran, Aga Brenzak – alt, Marcin Molendowski – tenor oraz Maciej Świniarski – bas.

Utwór nagrany został w studiu Audioplanet, metodą „na setkę”, która pozwoliła zachować symbiozę brzmienia oraz energie wspólnie kształtującej utwór grupy. Za realizację oraz miks odpowiada Kuba Malinowski.

Do piosenki został stworzony obraz wideo, który złożony jest z nieruchomych kadrów. Kadry pokazują codzienną, niekończącą się „pracę natury”. Naszym oczom ukazują się kołyszące na wietrze rośliny, gałęzie, liście a także płynąca woda. Do będącej w ciągłym ruchu natury dostawiony zostaje nieruchomy, kontemplujący człowiek. Obraz ma za zadanie pokazać, że ludzie oraz przyroda, to pasujące do siebie elementy. Autor piosenki zajął się scenariuszem oraz reżyserią klipu. Zdjęcia, montaż oraz kolor to artystyczna praca Pawła Jurczaka z HighStory Studio.LINK do teledysku na YT.

Piosenka Na pewno to mój osobisty hymn do natury. To co najbardziej imponuje mi w sile przyrody to jej niezmienna trwałość oraz nieskończone i odnawialne życie. Wyobrażając sobie jakie brzmienie odwzoruje klimat piosenki, usłyszałem ciepłe, klasyczne i głębokie dźwięki pianina.

Łukasz REKS

Zdjęcie główne Paweł Jurczak.

Podziel się swoją opinią ;)